e-mail: [email protected]

Początki:


Od 2012 roku jestem mamą…obecnie już dwójki dzieci. Dzięki doświadczeniu pedagogicznemu, które zdobywam pracując zawodowo z najmłodszymi dziećmi, zrozumiałam, że zabawki i pomoce, które oferuje rynek, nie do końca trafiają w potrzeby maluchów. Pastelowe kolory, delikatne wzory cieszą oko rodzica, ale nie malucha. Chcemy wszystkiego, co najlepsze dla swojego dziecka. Często jednak zapominamy o tym, co jest tak naprawdę ważne. Zapominamy o wczesnej stymulacji, którą każdy rodzic może sam zapewnić swojemu dziecku. Dlatego starałam się wzbogacić wyprawkę dla swojego dziecka tworząc zabawki odpowiadające jego potrzebom i możliwościom. Zdecydowałam się wykorzystać swoją wiedzę, aby pomóc Tobie i Twojemu maluszkowi.

Działam:

… z potrzeby serca, z myślą  o swoich dzieciach, ale i Twoich.

Jeszcze do niedawna uważano, że noworodek po przyjściu na świat niewiele widzi. Twierdzono, że do prawidłowego rozwoju wystarczy jedynie pełny brzuszek i sucha pieluszka, żeby nie było mu zimno lub za gorąco. Na szczęście dla dzieci, wiele badań dotyczących rozwoju obaliło tą tezę. Noworodki widzą od urodzenia, jednakże nie tak wyraźnie jak starsze dzieci, czy dorośli. Dlatego ważne jest, aby już od pierwszych dni życia zadbać o prawidłową stymulację ich wzroku, zapewnić noworodkowi kontakt z kontrastowymi kolorami, czarno-białymi obrazkami, które są czytelne dla dzieci już w pierwszych tygodniach życia.

I tak powstał Niezbędnik malucha, który powinien się znaleźć w wyprawce każdego noworodka. Latka lecą, a potrzeby edukacyjne dzieci zmieniają się błyskawicznie, dlatego zgodnie z kolejnymi etapami rozwoju dziecka tworzę pomoce sensoryczne, wspierające rozwój adekwatny do ich wieku.

Baby Mind jest domową pracownią, w której tworzymy z myślą o właściwym rozwoju intelektualnym i psychoruchowym najmłodszych. Wszystkie produkty dostosowane są do wizualnych możliwości maluchów.

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Kierujemy swoją ofertę do rodziców szukających ciekawych i niebanalnych akcesoriów, którym szczególnie zależy na prawidłowym rozwoju swoich pociech już od pierwszych chwil ich życia.

Jestem mamą!

Jestem pedagogiem!

Jestem logopedą z dyplomem, więc wiem co mówię… i jak 😉